Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

146,400 €

Apartament per shitje tek stadiumi Dinamo

  • Çmimi/m²: 1200
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rr.Njazi Demi
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: I mobiluar
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 48 ditë, 18 orë
photo 4
photo 3photo 17

Përshkrimi

Shitet apartament ne zonen e stadiumit Dinamo. Apartamenti ka nje siperfaqe 122m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ndertuar ne vitin 85. Apartamenti nuk ka siperfaqe te perbashketa. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi te mobiluara me mjaft stil, nje sorxhorno mjaft e bollshme te kompletuar me te gjitha pajisjet dhe nje kuzhine moderne, 2 banjo me dritare, nje dhome garderobe, 2 ballkone. Apartamenti ka nje orientim nga Lindja dhe Perendimi cka e ben ate te ndricuar gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i shtruar komplet ne parket druri. Apartamenti eshte i pajisur me sistem qendror ngrohje-ftohje me sistem chiller si dhe eshte i pajisur gjithashtu dhe me panele diellore. I gjithe apartamenti eshte punuar me nje cilesi dhe parametra maksimale, planimetria e apartamentit eshte mjaft funksionale cka e ben apartamentin mjaft te pershtatshem per cdo lloj familje.

Cmimi 1200 euro/m, i negociueshem. www.homeplus.al

Nuk ka tag

5758 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 2157a066e787d5b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total