Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

120,000 €

Apartament per shitje prane stacionit te trenit

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar në: 08/09/2017 12:42
  • Skadon për: 107 ditë, 4 orë
IMG_5961
IMG_5967IMG_6004IMG_5987IMG_6010IMG_5990

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 129.39 m2 dhe ndodhet ne katin e katert. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 120000 euro.

RK050816-18

www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 5440 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 91757a493f7abf43

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total