Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 17 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

65,000 €

Apartament per Shitje Ne Rrugen e Elbasanit

  • Çmimi/m²: 915 Euro
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0692021420
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar në: 12/09/2017 09:57
  • Skadon për: 92 ditë, 1 orë

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit te nje pallati te ri. Pallati ndodhet prane rrethrrotullimit te fakultetit ekonomik. Apartamenti eshte me drite dhe i kendshem. Orientohet nga Lindja.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 47 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 98759785a4778ffe

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total