Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

42,000 €

Apartament per shitje ne Kamez

  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Qender, Kamez
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Vend parkimi
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 39 ditë, 5 orë
1
234

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne qender te Kamzes. Apartamenti ka siperfaqe 75.5 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i shfrytezueshem dhe per ambient biznesi pasi ka dalje ne rruge kryesore. Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 42.000 euro, i negociueshem.

RK180117-02
www.homeplus.al

Nuk ka tag

827 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 5395889ec7e36d0a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total