Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

71,000 €

Apartament per Shitje:

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rruga Stavri Themeli, Tirana, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694030502
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 29/09/2017 15:12
  • Skadon: 86 ditë, 19 orë
aap4
ap4

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane rruges se Kavajes, Rr. Stavri Themeli. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri 8 katesh, ne nje zone mjaft te qete.

Orientimi i apartamentit eshte nga lindja çka i jep drite gjate gjithe kohes.

Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 korridor, 1 ballkon dhe 1 tualet. Shitet totalisht e mobiluar.

Siperfaqe 94 m² Cmimi: 71.000 €.

Nuk ka tag

126 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 50159ce4655ba8cd

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total