Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

63,000 €

Apartament per Shitje:

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Androkli Kostallari, Tiranë, Albania
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694030502
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 29/09/2017 14:59
  • Skadon: 53 ditë, 1 orë
ooo

Përshkrimi

Shitet apartament qe ndodhet ne katin e 3 banim tek Kompleksit “Garden Residence Turdiu”, ka nje siperfaqe totale prej 90 m² dhe eshte I orientuar drejt Jug-Lindjes. Kompleksi ne fjale eshte kompleksi me I ri dhe me bashkekohor qe po ndertohet ne kryeqytet, ne zonen e ish Fushes se Aviacionit.

I ndodhur ne nje pozicion te pershtatshem “Garden Residence Turdiu” eshte nje kompleks multifunksional me parking te dedikuar, pishine, gjelberim dhe park për femijet, i kushton nje vemendje te veçante hapesirave te gjelbra, me shume peme te mbjella dhe hapesira rekreative per te rritur dhe femije.

Garden Residence Turdiu eshte nje kompleks rezidencial me 12 kate banimi, 1 kat komercial si dhe me 2 kate parkim nentokesor!

63.000 €

Eshte ne faze ndertimi!

Nuk ka tag

253 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 90059ce43a32025f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total