Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

400 €

Apartament per qira me kontrate afatgjate (kontrate te tipit 4 vjet + 4vjet)

  • Adresa: blv. bajram curri 296 (berryli)
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 00393779502944 - 00355693740165
  • Specifikime: I mobiluar, Me ashensor, Me parapagim, Pamje piktoreske, Me afat të gjatë, Pranë qendrës
  • Postuar: 03/12/2017 11:11
  • Skadon: 77 ditë, 14 orë
20171202_185238
20171202_18525920171202_18450720171202_18391420171202_18403920171202_18332320171202_18375720171202_18492520171202_18424820171202_184600

Përshkrimi

Apartament me siperfaqe 100,00 m2, me vendodhje strategjike ne territor, afer qendres se Tiranes (berryli), lidhet shume mire me arteriet e qytetit per sherbimin publik, apartamenti ndodhet ne katin e 3 te pallatit 7 katesh/ Pallati eshte i restauruar totalisht me izolim termik, me ashensor. Ne katin e nendheshtme te pallatit ekziston supermarketi dhe ne krahe te tije parkim privat dhe i lire. Pamje te lire vizive dhe panoramike nga krahu i lanes.
Apartamenti ka dyer dhe dritare te reja pvc-je me izolim termik dhe akustik, 2 kondicionere, 3 televizore dhe i arreduar totalisht dhe e sapo lyer.
Apartamenti ka >
– 2 dhoma gjumi
-2 banjo me dritare
– 2 korridore
-2 ballkone
– guzhinen dhe soxhornon ne ambjent unik

Te gjitha ambjentet kane drite natyrale dhe lihen qiradhenesit ne statusin qe shihen ne fotografi.

Cmimi i qirase mujore eshte 400 euro (ne kete shifer perfshihen 15% taksa qe do te paguhen nga qiradhenesi nga momenti i nenshkrimit te kontrates me noter dhe regjistrimit te kontrates ne entin kopetent).

Preferohen persona me referenca sociale dhe ekonomike, pa femije dhe kafshe shtepiake.

Nuk ka tag

247 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 2955a23cbee9206d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total