Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35 €

Apartament per pushime 3+1 me verande, prane Qendres, Vlore

  • Kjo ofertë nuk është më e vlefshme
  • Adresa: Lagjia Centrale Vlore
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00355682015454 ; 00355696670629
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/02/2018 12:58
  • Skadon: 59 ditë, 9 orë
10997247_10204528080376621_31967043_n
10984682_10204528082936685_1031554471_n11005582_10204528080456623_1000386939_n11004853_10204528080536625_162866305_n10955249_10204528083056688_1769954149_nDSC_0024DSC_0014DSC_0016DSC_0022DSC_0020

Përshkrimi

Zona/Rruga : Lagjia Centrale

Apartament pushimi me sip. 130m2 plus Verande ne Vlore.

Apartament modern ne katin e 8-te te pallatit me ashensor ju ofron nje qendrim teper komod per pushimet tuaja.
3 dhoma gjumi,nga ku 2 prej tyre me krevat dopio dhe nje me krevat tek ofrojne nje qendrim teper te rehatshem per deri ne 5 persona.
Gjithashtu apartamenti ofron nje guzhine te pajisur me cdo gje per gatim si dhe nje tavoline ngrenie dhe nje sallon te madh qendrimi me kolltuqe dhe televizor.
Veranda e madhe ju jep mundesi te shijoni pamjen mbi qytetin e Vlores.
Kondicioneret jane gjithashtu ne dispoziocionin tuaj.

Kapaciteti deri ne 5 persona.

Apartamenti ndodhet 5min ne kembe nga qendra Riviera(Skele).

Preferohen pronotimet per te pakten 5nete!

Cmimet:

Maj,Qershor: 35euro/nate
Korrik,Gusht: 40euro/nate

Per cdo pyetje apo informacion ju lutem na kontaktoni ne nr dhe emailin e meposhten:
00355696670629
arto891@web.de
https://www.facebook.com/VacationVlora

Ju mirepresim!

Nuk ka tag

3039 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 428553e3c9181cf2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total