Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

298,000 €

Apartament Open Space, Myslym Shyri

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0699697567
  • Postuar: 04/10/2017 15:38
  • Skadon: 55 ditë, 17 orë
luxury_apartment_rent_center_tirana-1-595x365
Apartament Open Space, Myslym Shyri - Foto 1Apartament Open Space, Myslym Shyri - Foto 2Apartament Open Space, Myslym Shyri - Foto 3Apartament Open Space, Myslym Shyri - Foto 4Apartament Open Space, Myslym Shyri - Foto 5

Përshkrimi

Disponojmë apartament për shitje në një zone shume etë mire edhe të preferuar për banim në afërsi të qendrës së qytetit tek zona e “Myslym Shyrit”. Eshtë I pozicionuar në katin e shtatë të një pallati të ri me sipërfaqe të bollshme prej 140 m2 nga të cilat 60m2 ëhstë hapsira e brendshme dhe 80 m2 veranda. Apartamenti është i mobiluar nga arkitektë Francezë, ambjentet e brendshme janë të pa ndara: dhoma e ndenjies , ambjenti I gatimit, ambjenti I fetjes dhe tualeti në katin e sipërm. Apartamenti është e pajisur me sistemin Daikin të ngrohjes dhe ftohjes, TV dhe antenë parabolike, dysheme druri, dritare termike, e deri tek lule dekorative.Ky apartament është mobiluar në një koncept unik të Kutisë së Bardhë, duke siguruar të gjithë komoditetin e nevojshëm. Ndryshe nga apartamentet e tjera është I pajisur me tre fasada xhami të medha me orientim nga veriu,jugu dhe perendimi, ky pozicion e bën apartamentin të ndriçueshëm gjatë gjithë ditës nga drita natyrale.Ndërtesa ofron ashensor, administrim dhe siguri të lartë me sistemin e kamerave.Ndodhet vetëm 5 minuta larg sheshit të Skënderbeut, afër Myslym Shyrit dhe Rrugës së Kavajës dhe në një pikë kyçe të Tiranës.

Nuk ka tag

108 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 38759cbb52ceb5e8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total