Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

100,000 €

Apartament ne shitje Tirane, 2+1 Rr.Frosina Plaku

  • Çmimi/m²: 800
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rr.Frosina Plaku
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0675555299
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 29/08/2017 12:40
  • Skadon: 42 ditë, 2 orë
1014_3

Përshkrimi

Apartamenti ka orientim Veri-Perendim, Jug-Lindje, orientim I cili realizon ventilim të mirë të apartamentit. Ndodhet në një zonë ku mbizotëron qetësia dhe gjelbërimi me një arkitekturë të veçantë.

Dhoma e ndenjes është e organizuar së bashku me gatimin dhe ngrënien, me një ballkon të orientuar nga jugu I cili ofron një pamje të këndshme. Dy dhomat e gjumit lidhen me një korridor nga ku bëhet shpërndarja e hapësirave. Dhoma matrimoniale ka tualet të veçantë dhe dalje në ballkon.

Nuk ka tag

220 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 22959a53fbc3b62a

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total