Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

85,000 €

Apartament ne shitje tek stacioni i trenit

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 23 ditë
AP 5.1.5-page-001
IMG_5969IMG_5923IMG_5957IMG_5886IMG_6004

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 94.10 m2 dhe ndodhet ne katin e peste. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 85000 euro.

RK050816-06

www.homeplus.al

Nuk ka tag

5411 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 28357a83dd3b000d

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total