Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

60,000 €

Apartament ne shitje tek Rr. 5 Maji!

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Rr. 5Maji
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 24/02/2018 13:45
  • Skadon: 48 ditë, 19 orë
1
2334

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne zonen e 5-Majit. Apartamenti ndodhet ne kate te 1-re, ka siperfaqe 125m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i paperfunduar ne brendesi te tij. Eshte i pajisur me hipoteke. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ160917-01

Apartament ne shitje tek Rr. 5 Maji!

Nuk ka tag

349 herë e lexuar, 5 herë sot

  

Numri i postimit: 49859ca58af3f187

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total