Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

63,000 €

Apartament ne shitje tek Rr. 5 Maji!

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rr. 5 Maji
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 24/02/2018 13:45
  • Skadon: 51 ditë, 9 orë
1
234

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Rr. 5 Maji. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te, ka siperfaqe 92 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje te mire, eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ180917-01

Apartament ne shitje tek Rr. 5 Maji!

Nuk ka tag

269 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 27559ccfe3c8309e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total