Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

37,000 €

Apartament ne shitje Sarande, 2+1 ne nje pallat te ri

  • Çmimi/m²: 340
  • Sipërfaqja (m²): 111-120
  • Adresa: Sarande
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0699238033
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 22/06/2017 12:15
  • Skadon: 34 ditë, 2 orë
Apartament-2-1-Okazion-en-Sarande
Apartament-2-1-Okazion-en-Sarande (1)Apartament-2-1-Okazion-en-Sarande (2)Apartament-2-1-Okazion-en-Sarande (4)Apartament-2-1-Okazion-en-Sarande (3)

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne nje pallat te ri me certifikate pronesie i pozicionuar ne katin e dyte.
Organizimi i tij eshte ne 2 dhoma gjumi 1 sallon te madh me guzhine 1 tualet 1 ballkon dhe 1 siperfaqe e madhe qe mund te funksionoje si depo.

Nuk ka tag

70 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 684594b97ff25f8b

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total