Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

32,000 €

Apartament ne shitje prane Thesarit

  • Çmimi/m²: 463
  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Rruga e Thesarit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Ndërtim i ri, Pamje piktoreske
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 13 ditë, 2 orë
1
324

Përshkrimi

Shitet apartament prane Thesarit. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri, Apartamenti ka siperfaqe 69 m2, ka ndarje 1+1, 1 banjo e nje ballkon dhe ka orientim verilindje. Eshte i pajisur me kondicioner. Me hipoteke ne karabina.

www.homeplus.al

Nuk ka tag

7211 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 872577d0a9f473f0

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total