Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

130,000 €

Apartament ne shitje prane stacionit te trenit

  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar në: 16/02/2017 12:01
  • Skadon për: 168 ditë, 22 orë
AP 1.1.2-page-001
IMG_5960IMG_5994IMG_6001IMG_5989

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 129.39 m2 dhe ndodhet ne katin e pare. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 130000 euro.

RK050816-01

www.homeplus.al

Publiko edhe në:
Share on Facebook0Share on Google+1Share on LinkedIn0Email this to someone

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 5112 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 99257a836c650011

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar