Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

85,000 €

Apartament ne shitje prane stacionit te trenit

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 49 ditë, 11 orë
IMG_5959
IMG_5914IMG_5993IMG_5935IMG_5890AP 3.1.7-page-001

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 94.14 m2 dhe ndodhet ne katin e trete. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 85000 euro.

RK050816-16

www.homeplus.al

Nuk ka tag

5261 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 94857a8504a3b601

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total