Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

192,240 €

Apartament ne shitje prane Gardes

  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rr. Lidhja e Prizerenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 2 ditë, 6 orë
1
234

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 prane gardes, ne Rr. “Lidhja e Prizrenit”. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues me siperfaqe 106.8 m2. Siperfaqa eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine dhe 1 ballkon. Apartamenti ka nevoje per rikonstruksion. Eshte i pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Na kontaktoni per viziten ne prone!

AN200617-03
www.homeplus.al

Nuk ka tag

102 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 592594ce2a73ac35

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total