Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

51,500 €

Apartament ne shitje ne zonen e Yzberishtit.

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: RR.Rexhep Shala
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 20/11/2017 16:40
  • Skadon: 4 ditë, 22 orë
1
23

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Yzberishtit, Rr “Rexhep Shala”. Apartamenti ka siperfaqe 69.2 m2 dhe ndodhet ne kat te 5-te te nje pallati te ri. Ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Cmimi i negociueshem. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AZ270617-01
www.homeplus.al

Nuk ka tag

97 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 995953b1eee23f8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total