Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

54,000 €

Apartament ne shitje ne zonen e Selites

  • Sipërfaqja (m²): 61-70
  • Adresa: Selite
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 19 ditë, 4 orë
1
235610

Përshkrimi

Apartament 2+1 ne shitje ne zonen e Selites se re. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri (2005) 6 katesh. Apartamnti ka siperfaqe 67.3 m2 dhe ka dy dhoma gjumi, nje kuzhine, nje banjo dhe nje ballkon. Eshte i shtruar ne pllake cilesore, ka hapesire te brendshme funksionale dhe ndricim natyral te bollshem. Eshte i mobiluar me kuzhinen, dhomat e gjumit, soxhornon. Shitet i mobiluar ose bosh. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 54.000 euro/ i negociueshem.

RK020816-01

www.homeplus.al

Nuk ka tag

5630 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 83657a0a3ea39685

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total