Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

78,000 €

Apartament ne shitje ne zonen e Selites

  • Sipërfaqja (m²): 91-100
  • Adresa: Rr. Gjin Gjergji, Selite
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 1 ditë, 10 orë
1
234

Përshkrimi

Shitet apartament 3+1 ne zonen e Selites, ne Rr. ” Gjin Gjergji”. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te dhe ka siperfaqe 92.3m2 qe organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mirembajtur, dritaret jane te pajisura me grila. Eshte me dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume informacione dhe viziten ne prone na kontaktoni.

AZ190617-01
www.homeplus.al

Nuk ka tag

83 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 223594bcb89674b7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total