Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

72,000 €

Apartament ne shitje ne Rr. e Dibres

  • Çmimi/m²: 989
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: Rr. Dibres
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 18 ditë, 13 orë
3
211185

Përshkrimi

Apartament ne shitje ne Rr. e Dibres prane Viles Gold. Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati te ri te ndertuar ne 2007, me ashensor. Apartamenti ka siperfaqe 72.8 m2, ka ndarje 1+1, 1 banjo dhe 1 ballkon. Apartamenti ka dritare dopjo xham dhe grila, i shtruar ne pllake gres, dhe banjo ka aspirim. Orientimi eshte Jugperendim.

www.homeplus.al

Nuk ka tag

6925 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 768577d03ce068f2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total