Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

85,000 €

Apartament ne shitje afer stacionit te trenit

  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Stacioni i trenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri
  • Postuar në: 15/03/2017 10:47
  • Skadon për: 138 ditë, 23 orë
IMG_5948
IMG_5924IMG_5993IMG_5884AP 1.2.4-page-001

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 prane stacionit te trenit, shume afer bul. Zogu i Pare dhe 20 m larg bulevardit te ri qe po ndertohet. Apartamenti ka siperfaqe 86.46 m2 dhe ndodhet ne katin e pare. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te sapoperfunduar, me punime cilesore. Zona ne te cilen ndodhet kompleksi eshte pjese e studimit te planit te miratuar nga Bashkia e Tiranes. Apartamenti eshte me hipoteke. Na kontaktoni per viziten ne prone.

Cmimi 85000 euro.

RK050816-10

www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 5165 herë (3 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 65457a8449bd7e79

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total