Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

53,630 €

Apartament ne shitje 2+1

  • Çmimi/m²: 620
  • Sipërfaqja (m²): 81-90
  • Adresa: Rruga Studenti, te Tatim taksat
  • Rrethi: Shkodër
  • Kontakt: 4001
  • Specifikimet: Me hipotekë, I mobiluar, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/06/2017 18:03
  • Skadon: 34 ditë, 8 orë

Përshkrimi

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament në katin e 5-të, me adresë te Rektorati (Tatim-Taksat) mbas bibliotekes Marin Barleti, apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 74m2 + 12.5 m² (pjesë e përbahskët) dhe përbëhet nga:
– Sallon + Kuzhinë
– 2 dhoma gjumi
– Banjo
– Ballkon

Cilësi të tjera të apartamentit janë:
– Ndriçim natyral gjatë gjithë ditës.
-Të gjitha dhomat e mobiluara.
-Dhomat e shtruara me parket.
-Dritaret dopio-xham.
-Dyer druri.
-2 kondicionera.
-Televizor LCD.
– Ashensor 24 orë.
– Ndodhet afër shumë fasiliteteve të ndryshme si: bar-restorant, kancelari, farmaci, parukeri etj.

Apartamenti ndodhet në qendër të Shkodrës në një zonë të qetë, dhe ofron një pamje të mrekullueshme të qytetit të Shkodrës.

ÇMIMI 53’630€

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: +355666666765, +355695292667 ose +355 22 247570 gjithashtu në adresën tonë të e-mailit: sunrealestate.al@gmail.com

Nuk ka tag

54 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 234594bea4b2df0c

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total