Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

92,000 €

APARTAMENT NE QENDER TE DURRSIT

  • Çmimi/m²: 700
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: RR.EGNATIA AFER BLU STAR
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 21/04/2018 11:09
  • Skadon: 38 ditë
IMG_0134
IMG_0136IMG_0137IMG_0139IMG_0142IMG-20171106-WA0001_resized[98]IMG_0144IMG_0141IMG_0143

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT NE QENDER TE DURRSIT,RR.EGNATIA, ME SIP 123M.
ESHTE E PERBER NGA 4 DHOMA+ 1 GUZHIN DHE 2 TUALETE, ESHTE KATI I 2.
APARTAMENTI ESHTE DHE I PERSHTATSHEM PER BIZNES,PER ARSYE SE ESHTE BUZE BULEVARDIT.
CMIMI I DISKUTUSHEM.

Nuk ka tag

504 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 4405a1c0a6e2c48e

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total