Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

25 €

Apartament ne plazhin e Durresit, afer Hotel Adriatik

  • Adresa: Rruga Pavaresia
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 0673607411
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pranë qendrës
  • Postuar: 28/08/2017 11:23
  • Skadon: 13 ditë, 17 orë
image-0.02.01.0b7a65229895b50c6eb201a510826486e382f7bbb4a04717d6c0cdddfa1c3d10-V
image-0.02.01.8519fdfea63bbb1e4e709a1fc9bbe8ab991714c9a50a86cdfa10c81afb9870f2-Vimage-0.02.01.0eba5e412be0ea53bbf47f9e2bf257b6f3cb3067bef5f7bf11bf057802b14264-Vimage-0.02.01.dcbb077944e215a52cf70f2c09c623d06da4c9f0327c3536ef9bfdbff57a126f-Vimage-0.02.01.c828d932162aa1fa191475acf4d3ec13eb611b01aa3d9dec78ca1be3a4a70614-Vimage-0.02.01.6babe23624cd6d1d933fb3f0fd87577c07c0a9cc2a1bb497295585a6f429f895-Vimage-0.02.01.9261f12f7950714810fdc7383b25e36993215a7844782392426994c6d2dc93a4-V

Përshkrimi

Jepet me qera per sezonin turistik, apartament ne plazhin e Durresit, lagjia 13 afer Hotel Adriatikut.

Apartamenti eshte i perbere nga nje dhome gjumi, sallon, kuzhine e mobiluar, nje banje dhe ballkon.

Cmimi 25 euro/nata, cmimi eshte i diskutueshem ne qoftese prenotoni per me shume se tre nete.

Perfshire ne cmim eshte dhe garazhdi privat per makinen.

Per me shume informazione telefononi ne Cel: 0673607411 o email: durresrental@gmail.com

Nuk ka tag

793 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 148577d7ec7350f6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

total