Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 €

Apartament ne plazh 2+1 Okazion 57% cmim i tregut , ME HIPOTEKE

  • Çmimi/m²: 450
  • Sipërfaqja (m²): 71-80
  • Adresa: bougainville bay
  • Rrethi: Sarandë
  • Kontakt: 0692238499
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar, Ndërtim i ri, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 19/01/2018 20:38
  • Skadon: 94 ditë, 9 orë
a1
a2a4a5a6a7a9WhatsApp Image 2017-10-16 at 03.14.29t1t2

Përshkrimi

Sarande, shes apartament ne plazh 2+1+A+BLK+ 2 Tualete Kati 4, 76 m² 35000 Euro (460 euro m2) (Mbi Kompleksin Bougainville Bay Saranda)

Zona/Rruga : Mbi Kompleksin Bougainville Bay Saranda Shiten me cmim okazion me hipotek dhe ne nje zone shume te mire te Sarandes.

Pamje : panoramike nga deti
Pozicioni: 2 min nga rruga kryesore me makine.
Ndertimi: Ndertim Cilesor (Viti 2005)
+ Parkim i bollshem ne rruge

Jane 4-apartamente te ndodhur ne nje pallat dhe jane te gjitha me pamje nga deti jane 2+1, dhe jane 76 m2 neto.

Cel.ose whats app : 0692238499 per tju derguar VIDEO

Nuk ka tag

304 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 33359ee07aca8075

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total