Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

37,000 €

Apartament ne katin e 5 te nje pallati eksistues te Vari i Bamit, Tirane

  • Çmimi/m²: 37000
  • Sipërfaqja (m²): 51-60
  • Adresa: vari i bamit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695766400
  • Specifikimet: Me hipotekë, I rikonstruktuar
  • Postuar: 14/12/2017 21:07
  • Skadon: 133 ditë, 17 orë

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati eksistues me tulla te bardha, eshte i rikontruktuar plotesisht dhe me izolim te plote te taraces, me certifikate te rregullt pronesie , shitet per arsye zgjerimi .

Nuk ka tag

199 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 84859f2d3fca7c82

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total