Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

900 €

Apartament modern me qira ne Bllok

  • Adresa: Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 22/11/2017 16:28
  • Skadon: 8 ditë, 3 orë
1
2345678

Përshkrimi

Apartament luksoz me qira ne Rr. Vaso Pasha, ne Bllok. Apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Ka nje siperfaqe prej 117 m2. Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket druri. Ka te instaluar sistemin ngrohje-ftohje me kondicioner ne te gjitha dhomat. Ndodhet ne katin e 6-te banim te nje pallati me administrim te rregullt dhe me siguri te larte.
Orientimi Lindje – Perendim.

Per me shume informacion na kontaktoni!
Cmimi 900 Euro/muaj.
RK071216-03
www.homeplus.al

Nuk ka tag

324 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 325584e989aa53e3

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total