Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

92,000 €

Apartament modern 3+1 prane qendres Durres

  • Çmimi/m²: 880
  • Sipërfaqja (m²): 101-110
  • Adresa: Rruga "Shoqeria Bashkimi" Lagjia 6
  • Rrethi: Durrës
  • Kontakt: 00355694574176
  • Specifikimet: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 09/01/2018 07:10
26771816_782604428592008_1836887140_o

Përshkrimi

Apartament i ri, i mobiluar ne menyre moderne dhe ne gjendje optimale, vetem 400 m larg qendres, ne nje zone mjaft te populluar, parking i garantuar, instalime elektrike dhe hidraulike perfekte, dritare termoizoluese, ajer te kondicionuar, punime kartonxhesi, vetrate e madhe qe mundeson drite natyrale, hyrja e pallatit dhe parkingu jane te pajisur me kamera vezhgimi dhe ndricim., 104.5 M2, 6 ambjente, kati 4, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, ambjent gatimi, salle ngrenie, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 3 dhoma gjumi, 2 ballkone, vendparkim, i mobiluar, gjendja: shume e mire, Biblioteke e futur ne mur, ndricim i fshehte, dere e blinduar.

Nuk ka tag

377 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 6645a53ba114f0c8

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total