Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

38,000 €

Apartament me verande ne Orikum – OKAZION vetem 320euro/m2

  • Çmimi/m²: 301-400
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Orikum ,Vlore
  • Rrethi: Vlorë
  • Kontakt: 00355696670629
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Shitet edhe me kredi, Vend parkimi, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 17/02/2018 12:58
  • Skadon: 12 ditë, 16 orë
Apartament me verande ne Orikum
Apartament shitje Orikumapartment for sale orikumapartment for sale vlora20979861_10211404786169968_140494049_n20979773_10211404782689881_1847165315_n20987684_10211404782729882_659202257_n20987648_10211404782649880_1471606766_n

Përshkrimi

OKAZION vetem per 320euro/m2.
Shesim apartament ne qender te Orikumit.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8te te pallatit me ashensor dhe ka 78m2 siperfaqe te brendshme dhe 53m2 siperfaqe verande me pamje te mrekullueshme.

Cmimi teper i leverdisshem ne krahasim me cmimet e zones.
Apartamenti eshte i hipotekuar dhe gati per te banuar.

kontakt:
Email: arto891@web.de

Cel : 00355696670629

Nuk ka tag

11824 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 399557efe3551ecc

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...
total