Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

2,000 €

APARTAMENT ME QIRA TE BLV.BAJRAM CURRI

  • Adresa: ETC
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0697697193
  • Specifikime: I mobiluar, Me ashensor, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 08/12/2018 17:34
IMG_4752
IMG_4739IMG_4741IMG_4743IMG_4746IMG_4747IMG_4754IMG_4759

Përshkrimi

Jepet me qira apartamenti 130 metra katror me arredim luksoz dhe cilesor, i pozicionuar fare prane bllokut dhe qendres
Banka, dyqane, qender tregtare, restaurante, park lojrash prane zones
Security dhe staf administrativ miqesor
Sistem ngrohje dhe ftohjeje fankol
Banesa është e mobiluar imtësisht dhe është e përbërë nga 2 dhoma gjumi, 1 kryesore e madhe dhe 2 te tjera nje per femije dhe nje per mysafire te gjitha keto te shtruara me parket, 1 kuzhinë me te gjitha pajisjet e nevojshme, 2 tualete me vaske, dush dhe ngrohje, 1 dhome e brendshme e cila sherben per lavanteri dhe korridore shtruara me pllaka. Nga ballkoni i madh te jepet mundesia te relaksohesh dhe te admirosh pamjen e zones, pamje e cila eshte e dukshme edhe nga dhoma kryesore e gjumit dhe dhoma e ndjenjes. Na kontaktoni sot per ta pare nga afer kete prone 0697697193

Nuk ka tag

48 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 1205c0b90074fc4f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

10 shitjet e fundit

total