Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Apartament me qera tek zona e Liqenit

  • Adresa: Liqeni, perballe Farit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 2 ditë, 11 orë
1
234

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e Liqenit. Apartamenti ka siperfaqe 66 m2 dhe ndodhet ne kate te 2-te. Perbehet nga 1 dhome gjumi, 1 kuzhine, 1 tualet te pajisur me dritare dhe kabine dushi, dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht ne menyre bashkohore, i pajisur me sistem kondicionimi dhe dritare me grila. Per viziten ne prone na kontaktoni

AN190617-03
www.homeplus.al

Nuk ka tag

123 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 54594bc53b733ba

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total