Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

0 €

Apartament me qera /tek liqeni i thate

  • Adresa: liqeni i thate
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0695747210
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 27/05/2017 10:13
  • Skadon: 5 ditë, 12 orë
WhatsApp Image 2017-05-27 at 09.28.00
WhatsApp Image 2017-05-27 at 09.28.01 (1)WhatsApp Image 2017-05-27 at 09.28.01WhatsApp Image 2017-05-27 at 09.28.08

Përshkrimi

Japim më qera super apartament tek liqeni I thatë totalisht I mobiluar me pamje panoramike, në një zonë fantastike, me gjelbërim dhe ajër të pastër . Perbehet nga 3 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje dhe 1 tualet ,me nje siperfaqia 240m2 . Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin e tel 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit info.alb.realestate@gmail.com

Nuk ka tag

208 herë e lexuar, 4 herë sot

  

Numri i postimit: 5485929350b30db6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total