Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 €

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa

  • Adresa: Prane Stadiumit Qemal Stafa
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 22/01/2018 16:59
  • Skadon: 70 ditë, 6 orë
1
234569

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 prane Stadiumit “Qemal Stafa”. Apartamenti ka ne perberje 1 dhome gjumi, 1 kuzhine dhe 1 tualet, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha kushtet. Eshte i pajisur me grila dhe sistem kondicionimi. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

ID e pronës : AN060917-03

Apartament me qera prane stadiumit Qemal Stafa

Nuk ka tag

261 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 54859ba497856c13

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total