Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

300 €

Apartament me qera ne zonen e Vasil Shanto

  • Adresa: Rr. Robert Shwarchtz
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0696712123
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 14 ditë, 8 orë
2
3479

Përshkrimi

epet me qera apartament 2+1 ne zonen e Vasil Shanto, Rr ” Robert Shvarc”. Apartamenti ndodhet ne kat te 1-re banim ne nje pallat te ri dhe ka siperfaqe 100m2. Apartamenti ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete, njeri prej te cilit ndodhet ne brendesi te nje dhome dhe nje ballkon. Eshte i pajisur me grila dhe sistem kondicionimi. Eshte i mobiluar me te gjitha kushtet e domosdoshme. Per viziten ne prone na kontaktoni!

AZ300617-01
www.homeplus.al

Nuk ka tag

114 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 329595b93a57ffa5

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total