Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut.

  • Adresa: Rr. Ismail Qemali
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 10/11/2017 15:39
  • Skadon: 6 ditë, 10 orë
1
23568910

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te te nje pallati te ri. Ambienti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient i vecante gatimi i kompletuar, 2 tualete te pajisura me dritare , ku nje prej te cilit ndodhet ne brendesi te nje dhome dhe 1 ballkon te pajisur me tende dielli. Eshte i pajisur me sistem kondicionimi, dritaret jane dopio xham dhe me grila.Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha kushtet bashkohore. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AN260617-01
www.homeplus.al

Nuk ka tag

92 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 52459525323758e7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total