Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

800 €

Apartament me qera ne Myslym Shyri

  • Adresa: Myslym Shyri
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri
  • Postuar: 20/11/2017 16:39
  • Skadon: 42 ditë, 18 orë
1
23589

Përshkrimi

Apartament i mrekullueshem me qera ne zonen M. Shyrit. Apartamenti ndodhet nje pallat te ri dhe shume cilesor. Apartamenti ka nje mobilim te perkryer. Apartamenti perbehet nga 3 dhoma gjumi, 2 banjo, dhome ndenje, 2 ballkone te bollshme. Kuzhina eshte e pozicionuar ne raport me sorxhornon ne menyre qe te jete e ndricuar nga drita gjate gjithe dites. Apartamenti edhe i mobiluar rishtazi dhe me mjaft shije. Banjot jane te pajisura me dritare. Planimetria e apartamentit eshte mjaft funksionale. Apartamenti ka nje siperfaqe te admirueshme prej 160me cka e ben ate te bollshem dhe e gjithe hapsire eshte e mbuluar me kondicionim.

Cmimi 800 euro/muaj, i negociueshem.

www.homeplus.al

Nuk ka tag

688 herë e lexuar, 3 herë sot

  

Numri i postimit: 19257a0956cdcfc7

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total