Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

490 €

APARTAMENT ME QERA I PERSHTATSHEM DHE PER BIZNES

  • Adresa: PRANE STADIUMIT DINAMO
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698777149
  • Specifikime: Pranë qendrës
  • Postuar: 13/02/2018 15:49

Përshkrimi

Jepet apartament me qera 3+1.Apartamenti ka nje siperfaqe 108m2 dhe oragnizohet ne 3 dhoma gjumi edhe 1dhome ndenje,dhe nje tualet me ajrosje natyrale.Apartamenti ndohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. E pozicionuar në këtë zone të qytetit të Tiranes, është e aksesueshme në çdo rrugë të kryeqytetit. Apartamenti është i orientuar nga Lindje -Perendimi Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie. Apartamenti eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti zyra,klinika e tjera. Ne cmim nuk perfshihen taksat.Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.

Nuk ka tag

310 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 595a82f9d1cbda4

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total