Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

1,000 €

Apartament me qera, Ambasador 3

  • Adresa: Ambasador 3
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0698948380
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Vend parkimi, Pamje piktoreske
  • Postuar: 05/10/2018 10:30
PHOTO-2018-10-03-18-58-16
PHOTO-2018-10-03-18-58-12PHOTO-2018-10-03-18-58-13PHOTO-2018-10-03-18-58-14 (1)PHOTO-2018-10-03-18-58-15PHOTO-2018-10-03-18-58-14PHOTO-2018-10-03-18-58-16 (1)

Përshkrimi

Jepet apartament me qera tek Ambasador 3 ne katin e 7-te.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon te madh ndenjeje ku eshte dhe kuzhina e gatimit, dhome gjumi

dhe nje garderob e vecuar me hapsira perdorimi. Ka dy tualete nje qendrore dhe nje brenda dhomes se gjumit.

Gjithashtu ka dhe nje depo qe do perdoret dhe si lavanteri. Eshte i ndricuar gjate gjithe kohes per shkak te pozicionit te hyrjes.

Pozicionuar ne nje nga godinat me te preferuara per banim ne kryeqytet. Cdo lloj fasiliteti eshte prane jush.

Hyrja eshte e paperdorur me pare dhe te gjitha mobiljet jane te reja.

Nuk ka tag

281 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 8875bb603228bf3f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

10 shitjet e fundit

total