Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

700 €

Apartament me qera 2+1 ne Bllok.

  • Adresa: Rr. Ibrahim Rugova, Bllok
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar: 20/11/2017 16:39
  • Skadon: 56 ditë, 19 orë
1
23456

Përshkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne kat te 6-te, ka ne perberje 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkone. Eshte ne gjendje shume te mire i mobiluar me te gjitha kushtet. Per detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

AN160817-01

Apartament me qera 2+1 ne Bllok.

Nuk ka tag

50 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 2065996ee9676f2f

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total