Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament me qera!

  • Adresa: Rruga “Mihal Duri”, midis Rr. së Kavajës dhe Rr. Durrësit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355696888810 / +35542255508
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pranë qendrës
  • Postuar: 11/11/2017 13:58
  • Skadon: 27 ditë, 5 orë
21325585_236767303517655_1123686467_n
21325808_236767213517664_2098292047_n21397080_236767160184336_1865816333_n21360962_236767280184324_2129857471_n21325695_236767226850996_102618225_n

Përshkrimi

Apartament me qera!
Adresa: Rruga “Mihal Duri”, midis Rr. së Kavajës dhe Rr. Durrësit.
Apartamenti ndodhet në katin e tetë, jo të fundit, pallat i ri, në një nga zonat më të mira të Tiranës.
Apartamenti është i rregullt dhe i mobiluar në mënyrë bashkëkohore, ka 1 dhomë gjumi, 1 sallon ndenjie, ambient gatimi i vecantë si dhe një tualet .
Cmimi 350 Euro/muaj.

Nuk ka tag

224 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 10259ad5c89f1e20

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total