Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

35,000 LEK

Apartament me Qera 1+1 Mobiluar

  • Adresa: Te SHKOLLA SAMI FRASHERI
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0694822228
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor, Me parapagim, Pamje piktoreske, Pranë qendrës
  • Postuar: 14/12/2017 13:20
  • Skadon: 171 ditë, 19 orë
IMG_0194
IMG_0195IMG_0191IMG_0193IMG_0192

Përshkrimi

Jepet Apartament me Qera 1+1 me sip 72m,kati 3 I mobiluar.Eshte ne nje zone shume te mire dhe ne qender.

Nuk ka tag

150 herë e lexuar, 6 herë sot

  

Numri i postimit: 10005a252ba86f1e9

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Oferta nga ky postues

Të sponsorizuara

total