Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

600 €

Apartament luksoz me qera ne qender te Tiranes

  • Adresa: Rr.Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Shteti: Shqipëri
  • Kontakt: 0682084206
  • Postuar në: 24/04/2017 11:35
  • Skadon për: 98 ditë, 10 orë
1
23467

Përshkrim

Apartament me qera ne qender te Tiranes. Apartamenti eshte ne nje pallat te ri ne Rr. Barikada, kati i 10, me ashensor.
Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine, 1 sallon ndenje, 2 tualete ( njeri eshte me dritare tjetri me aspirator ) 2 korridore dhe nje ballkon te madh me pamje nga Bulevardi. Orientimi nga Perendimi. I gjithe apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore.

Cmimi 600 euro/muaj.

www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 4054 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 59957a06bc9b22a7

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Lidhje të sponsorizuara

total