Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

228,800 €

Apartament luksoz ne shitje prane parkut te liqenit.

  • Çmimi/m²: 1600
  • Sipërfaqja (m²): 121-150
  • Adresa: Prane parkut te liqenit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikimet: Me hipotekë, Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar: 07/12/2017 16:44
  • Skadon: 19 ditë, 4 orë
1
2357810

Përshkrimi

bollshme dhe planimetri funksionale. Apartamenti ndodhet ne katin e IV te nje pallati te ri me ashensor. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 dhome gatimi e vecante, 2 banjo me dritare dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Pamja nga liqeni e ben edhe me te kendshem qendrimin dhe shfrytezimin e ballkoneve. Zone e qete dhe me ajer te paster. Orientimi nga Lindja dhe Perendimi i siguron ndricim natyral gjate gjithe dites. Me hipoteke.

Cmimi 1600 euro/m2

www.homeplus.al

Nuk ka tag

5713 herë e lexuar, 2 herë sot

  

Numri i postimit: 37057a08e53eb327

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total