Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

600 €

Apartament luksoz me qera tek Liqeni

ONLINE para 23 orë
  • Adresa: Liqeni
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0682084206
  • Specifikime: I mobiluar, Ndërtim i ri, Me ashensor
  • Postuar në: 14/08/2017 14:55
  • Skadon për: 72 ditë, 2 orë
1
2345678

Përshkrim

Apartament luksoz 3+1 me qera tek Liqeni artificial. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje kompleksi te ri me ashensor. Ambienti ka ne planimetri 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno me oxhak, 2 tualete (nje me dritare) dhe 2 ballkone me pamje perkatesisht nga Veriu dhe Jugu. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht, me mobilje moderne dhe te mirembajtura, ka te instaluar dhe ne funksion sistemin e kaldajave. Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar, te qete, larg zhurmes dhe smogut.

Per me shume informacion na kontaktoni!

Cmimi: 600 euro/muaj.
MGJ011116-03
www.homeplus.al

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 348 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 5615819e9a97f190

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total