Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

500 €

Apartament Luksoz 2+1 me Qira “Rezidenca Kodra e Diellit”

  • Adresa: "Rezidenca Kodra e Diellit" 1
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0674050138
  • Specifikime: I mobiluar, Me ashensor
  • Postuar: 26/09/2017 17:17
  • Skadon: 147 ditë, 12 orë

Përshkrimi

Jepet me qira apartament I organizur ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje,1 tualet.Vendodhja e apartamentit mundeson nje jete mjaft komode mes ajrit, qetesise dhe pastertise se kompleksit. Apartamenti eshte i bollshem dhe me mobilim te ri.Zona eshte me infrestrukture te rregullt dhe me ajer te paster. Shtirimi i ambienteve eshte i bere me parkete druri teper cilesor. Jepet me qera per 500 Euro/muaj. Cmimi perfshin edhe 2 poste parkimi. Per me shume informacione na kontatkoni ne 0674050138!

Nuk ka tag

17 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 16759ca5bf8ca3f6

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total