Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

450 €

Apartament Duplex, Rruga E Barrikadave

  • Adresa: Rruga e Barrikadave
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355 69 9599753,
  • Specifikime: I mobiluar
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 13 ditë, 14 orë
19691446_1477754875619117_1532499508_n
19692392_1477653372295934_1722309190_n19757996_1477653448962593_1387316049_n19832373_1477653385629266_1267438398_n19668051_1477754865619118_1759348770_n

Përshkrimi

Apartamenti eshte i pozicionuar ne Rrugen e Barrikadave, nje zone mjaft e preferuar per banim dhe shume prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne nje pallat te ri me siperfaqe totale150m2. Aparrtamenti eshte duplex dhe ambjentet lidhen me njera-tjetren me shkalle te brendshme. Ne perberje te tij ka sallonin e ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballokn. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me paisje te reja bashkekohore. Per ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

122 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 350595b8c6920e44

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total