Mirësevini, vizitor! [ Regjistrohu | Hyr

350 €

Apartament Duplex, ne Qender

  • Adresa: ne Qender
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: 0693389742
  • Postuar: 04/10/2017 15:41
  • Skadon: 26 ditë, 1 orë
15451276_10154793323_fleWN
Auto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-SkicëAuto-Skicë

Përshkrimi

Disponojmë një apartament me qera, në qëndër të Tiranës, pranë çdo faciliteti të nevojshëm për jetesën, përballë 15-Katëshit. Apartamenti është duplex në një pallat të ri dhe me sipërfaqe të bollshme. Përbëhet nga salloni i bollshëm me ambjentin e gatimit më vete, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkoni. Është totalisht i mobiluar me pasjisje shumë të mira bashkëkohore.

Për ta vizituar na kontaktoni.

Nuk ka tag

215 herë e lexuar, 1 herë sot

  

Numri i postimit: 920587cc27560fd2

Raporto problem

Duke procesuar kërkesën tuaj, ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

Të sponsorizuara

total