Mirësevini, [ Regjistrohu | Hyr

SHITET PORTALI 100oferta.com

Edhe 18 ditë në ankand. Kliko për më tepër info!

400 €

Apartament Duplex Kodra E Diellit.

  • Adresa: Kodra e Diellit
  • Rrethi: Tiranë
  • Kontakt: +355694681432
  • Specifikime: Ndërtim i ri, Me ashensor, Pamje piktoreske
  • Postuar në: 22/09/2017 16:38
  • Skadon për: 118 ditë, 8 orë
20891341_10203201911725453_2012750438_n
Apartament Duplex Kodra E Diellit. - Fotografia 1Apartament Duplex Kodra E Diellit. - Fotografia 2Apartament Duplex Kodra E Diellit. - Fotografia 3Apartament Duplex Kodra E Diellit. - Fotografia 4Apartament Duplex Kodra E Diellit. - Fotografia 5

Përshkrim

Apartamenti që disponojmë për shitje është Duplex dhe i pozicionuar në një zonë të qetë dhe të sigurt, tek Kodra e Diellit. Ndodhet në 1 banim të një pallati me punime cilësore dhe ka një sipërfaqe totale prej 159 m2.Apartamenti është i organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendëshme lidhen nëpërmjet shkallëve. Në katin e parë ndodhet salloni i bollshem, ambjeni gatimit , një tualet dhe veranda. Në katin e sipërm ndodhen 3 dhomet e gjumit me dalje në ballkon, tualeti dhe një depo. Apartamenti është totalisht i investuar, i pajisur me system chiller,kondicioner internet dhe sinjal satelitor. Apartamenti eshte i survejuar 24 ore me kamera dhe security.

Nuk ka fjalë kyçe

është lexuar 43 herë (1 herë sot)

  

Numri ID i ofertës: 93599acc13d04ff

Raporto problem

Duke u procesuar kërkesa juaj. Ju lutem prisni...

Profil i verifikuar

total